Dünya Dilleri Merkezi

Yabancı Dil Programları

Dünya Dilleri Merkezi Ataşehir şubesinde verilen yabancı dil eğitimleri ders programları gün ve saatleri hakkında detaylı bilgi alın.
bg-image

Dünya Dilleri Merkezi

Kurumsal Dil Eğitimi

Global ekonominin hakim olduğu günümüzde rekabet eden kuruluşlar arasında yerinizi alabilmeniz için, kurumunuzun sahip olduğu bilgi ve tecrübenin, çalışanlarınız ve müşterileriniz arasında en yüksek hızda paylaşılabilmesi gerekmektedir.

Bugüne kadar şirketinize özgü bilgi ve tecrübe dünyasını oluşturmak için kayda değer yatırımlar yaptınız. Dünya Dilleri Merkezi olarak öncelikli hedefimiz, yaptığınız tüm yatırımların sonuca ulaşmasında önemli bir yer tutan yabancı dil ve iletişim becerilerini, şirketinizin bilgi altyapısındaki tüm verileri işlevsel olarak kullanabilecek seviyede çalışanlarınıza kazandırmaktır.

Çalışanlarınızın yabancı dil bilgisi gerektiren görev ve sorumluluklarını hızlı, yetkin ve akıcı olarak yerine getirmelerini istemez misiniz?

Dünya Dilleri Merkezi olarak bu donanımı “işlevsel yabancı dil ustalığı” olarak adlandırıyoruz. Dünyada başarılı olan şirketlerin tümü, bu kavramı tüm çalışanları için performans ve yönetim sistemlerine dahil etmiş şirketlerdir. Dünya Dilleri Merkezi, dil öğrenim hizmetleriyle, bu konudaki sorularınıza esnek ve verimli çözümler üretmek için deneyimli öğretmen kadrosu ve eğitimde en güncel teknik ve yöntemlerle sizinle birlikte olmaya hazır.

Dünya Dilleri Merkezi İngilizce, Rusça, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Çince ve Türkçe olmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm dillerde 2003 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamış ve çok kısa bir süre içinde Kadıköy, Suadiye, Beşiktaş ve Ataşehir olmak üzere  dört farklı şubede hizmet vererek alanında lider konuma yükselmiştir.
Dünya Dilleri Merkezi olarak tüm öğrencilerimize %100 &oum...

Dünya Dilleri Merkezi

Sınav Hazırlık Kursları

Dünya Dilleri Merkezi Ataşehir şubesinde verilen yabancı dil sınav hazırlık kursları eğitim programları gün ve saatleri hakkında bilgi alın.

Daha Fazla Bilgi

Sık Sorulan Sorular

Özel ders eğitimlerimiz sizlerin uygun olduğu gün ve saatlere göre programlanmaktadır.
Sınıf derslerimiz hafta içi akşam 19:00-22:00 saatlerinde hafta da 3 gün olarak gerçekleştirilmektedir.
Ücretsiz açık ve kapalı otopark hizmetimiz bulunmaktadır.

Dünya Dilleri Merkezi

Diğer Programlar

Dünya Dilleri Merkezi farklı dil eğitim programları ile sizlere yurt içinde ve yurt dışında katılabileceğiniz eğitim hizmeti sunmaktadır.

En son paylaşılanlar

Blog